سفارش تبلیغ
ابزار بهینه سازی سایت
ابزار بهینه سازی سایت
ارزش مرد به اندازه همت اوست و صدق او به مقدار جوانمردى‏اش و دلیرى او به میزان ننگى که از بدنامى دارد و پارسایى او به مقدار غیرتى که آرد . [نهج البلاغه]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :117
بازدید دیروز :399
کل بازدید :1423170
تعداد کل یاداشته ها : 1753
99/7/2
4:49 ص
مشخصات مدیروبلاگ
 
خلیل منصوری[175]
http://www.samamos.com/?page_id=2

خبر مایه
پیوند دوستان
 
سرباز ولایت هزار دستان رایحه ی انتظار اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی .:: مرکز بهترین ها ::. نگارستان خیال فصل انتظار جریان شناسی سیاسی - محمد علی لیالی نگاهی نو به مشاوره پلاک آسمانی،دل نوشته شهدا،اهل بیت ،و ... حمایت مردمی دکتر احمدی نژاد آقاشیر کلّنا عبّاسُکِ یا زَینب صراط مستقیم هم رنگــــ ِ خـــیـــآل جبهه مقاومت وبیداری اسلامی کالبد شکافی جون مرغ تا ذهن آدمیزاد ! تکنولوژی کامپیوتر وبلاگ منتظران سارا احمدی بوی سیب BOUYE SIB رمز موفقیت محقق دانشگاه سرزمین رویا اهالی بصیرت وبلاگ تخصصی فیزیک پاک دیده آدمک ها ✘ Heart Blaugrana به نام وجود باوجودی ... سرباز حریم ولایت دهکده کوچک ما از قرآن بپرس کنیز مادر هرچه می خواهد دل تنگت بگو •.ღ♥ فرشتــ ـــ ـه تنهــ ــ ــایی ♥ღ.• پیامبر اعظم(ص) عطاری عطار آبدارچی ستاد پاسخگویی به مسایل دینی وبلاگ شخصی امین نورا چوبک نقد مَلَس پوست کلف دل نوشت 14 معصوم وقایع ESPERANCE55 قدرت شیطان دنیای امروز ما تا ریشه هست، جوانه باید زد... آواز یزدان خلوت تنهایی کتاب شناسی تخصصی اس ام اس عاشقانه طرحی نو برای اتحاد ایرانیان سراسر گیتی دنیای ماشین ها در گوشی با خدا **** نـو ر و ز***** اس ام اس سرکاری و خنده دار و طنز دنیا به روایت یوسف جاده خدا خام بدم ایلیا حرفای خودمونی من بازی بزرگان کویر مسجد و کلیسا - mosque&church بچه دانشجو ! پژواک سکوت گنجهای معنوی دنیای موبایل منطقه‏ ممنوعه طلبه علوم دینی مسافر رویایی انواع بازی و برنامه ی موبایل دانشجو خبر ورزشی جدید گیاهان دارویی بانوی بهشتی دو عالم

بر اساس فرضیه ای که مقام معظم رهبری برای ایجاد تمدن نوین اسلامی مطرح کرده باید این امر در  5 مرحله تحقق یابد که شامل:

1 . انقلاب اسلامی در راستای نفی دشمن و زمینه سازی؛

2. نظام سازی و طرح کلی یک نظام اسلامی؛

3. تشکیل دولت اسلامی؛

4. تشکیل جامعه اسلامی؛

5. تمدن اسلامی در سایه عدالت قسطی  و امنیت و معنویت.

ایشان می فرماید: مرحله سوم را که اکنون در آن قرار داریم، «تشکیل دولت اسلامی» یعنی تشکیل دولتی بر اساس الگوها و معیارهای کاملاً اسلامی خوانده و افزودند: تا وقتی این مرحله به طور کامل محقق نشده است، نوبت به «تشکیل جامعه اسلامی» نمی‌رسد و در این صورت، موضوع سبک زندگی اسلامی نیز صرفاً در سطح گفتمان‌سازی در جامعه باقی خواهد ماند.(6 اردیبهشت 95)

از نظر مقام معظم رهبری تاکنون دولتی بر اساس شاخص ها و معیارهای اسلامی شکل نگرفته است. از همین رو جامعه و دولت ناتوان از برداشتن گام های دیگر است تا در نهایت پیشرفتی در چارچوب و راستای  «اخلاق، عدالت، معنویت و امنیت» رخ دهد.

با نگاهی به بانکداری ایران به خوبی متوجه می شویم که بانکداری ربوی و حرام در ایران به فرموده آیت الله جوادی آملی مدظله العالی اجازه نمی دهد تا دولت اسلامی با معیارهای اسلامی شکل گیرد و جامعه ای که سرتاسر آن آلوده به حرام و رباخواری است؛ زیرا بانکداری شریان حیاتی جامعه را در دست دارد و از قلب تا سلول ها کشیده شده چگونه می تواند در مسیر پیشرفت و توسعه اسلامی باشد و گفتمان اسلامی را تحقق بخشد و فرضیه را به نظریه و نظریه را به تجربه عینی و عملی تبدیل کند.

 

 


95/2/7::: 12:30 ع
نظر()